Strona główna Oferta dla firmy

Oferta
dla firmy

Korzyści, które wnosi fotowoltaika do firmy są jeszcze większe, niż w przypadku gospodarstw domowych. Dochodzi tu bowiem pakiet czynników związanych z zabezpieczeniem ciągłości produkcji, z atrakcyjnymi formami dofinansowania, a także z wizerunkiem marketingowym firmy. Warto zwrócić uwagę na najistotniejsze elementy.

fotowoltaika dla firm

Korzystny wizerunek marketingowy dla firm proekologicznych

Uzyskanie potrzebnego certyfikatu ekologicznego to jedno, a zdobycie zaufania klientów do drugie. Na to drugie trzeba często zapracować dłużej i ciężej, niż na certyfikat. Dlatego bardzo ważny jest odpowiedni wizerunek firmy.

Montaż paneli fotowoltaicznych wpływa korzystnie na poprawę wizerunku, zarówno firmy produkcyjnej, jak i działającej w sektorze usługowym (np. hotelarstwo i gastronomia).

Korzystne formy finansowania na wielostopniowych płaszczyznach.

Dotacje rządowe i samorządowe dla firm

Energia elektryczna w Polsce nie tanieje, a wykresy pokazują wręcz coraz bardziej dynamiczny wzrost cen. Najtańsza energia to własna energia – warto o tym pamiętać.

Aktualnie inwestycja w panele fotowoltaiczne zwraca się przeciętnie po 7 latach. Potem już tylko można liczyć zyski.

Kredyty bankowe

Fotowoltaika do firmy bez konieczności inwestowania własnych środków? Tak! I w dodatku bez ponoszenia wysokich kosztów kredytowych.

Wiele produktów bankowych oferuje specjalne, zaniżone stopy oprocentowania na montaż paneli fotowoltaicznych w Twoim przedsiębiorstwie.

Nie chcesz tracić czasu na ich szukanie? ENWOLT znajdzie dla Ciebie najbardziej atrakcyjną formę kredytowania instalacji fotowoltaicznej z gwarancjami Banku Gospodarstwa Krajowego.

Leasing na panele fotowoltaiczne

Świetna opcja dla przedsiębiorców ceniących wygodę oraz minimum formalności. I przy okazji jest to opcja, która nie blokuje własnych środków. Nie koniec na tym! Ratę leasingu zalicza się do kosztów uzyskania przychodu, a to oznacza niższy podatek dochodowy dla firmy. Nadal nie wszystko! Bo panele słoneczne już od pierwszego miesiąca generują oszczędności, a te oszczędności w znacznym stopniu pokrywają miesięczną ratę.

Procedura przyznania leasingu przebiega szybko i sprawnie, najczęściej trwa do kilku dni.

Montaż paneli
FOTOWOLTAICZNYCH

Oferta ENWOLT dla firm

Co zyskujesz?

Najlepszy stosunek ceny do jakości  – dbamy o to i pilnujemy tego!

Przygotowanie pełnej dokumentacji technicznej!

Różnorodne formy pozyskiwania środków – w tym także wyjątkowo atrakcyjne!

Szybki montaż urządzeń przez certyfikowanych specjalistów!

Doradztwo w zakresie wyboru najlepszego finansowania inwestycji!

Szkolenia techniczne!

Bezpłatny audyt!

Stały monitoring pracy instalacji!

Opieka Serwisowa!

Panele fotowoltaiczne – ENWOLT
Stań się częścią nowej epoki energetycznej. Stara się kończy i nie warto się na nią oglądać!

Zamów BEZPŁATNY AUDYT
Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytania i doradzą przy wyborze najbardziej optymalnego i korzystnego rozwiązania.

14 + 6 =