Strona główna Oferta dla domu

Oferta
dla domu

Jakie korzyści wnosi fotowoltaika do domu?

Duże. A nawet bardzo duże.
I to na różnych płaszczyznach:

Kwestie ekonomiczne

Chcesz płacić mniej za utrzymanie domu? Montaż fotowoltaiki jest jedną z najlepszych dróg do tego celu. Łączny koszt zwraca się średnio już po 7 latach. Co potem? Potem praktycznie prąd jest za darmo.

Kwestie ekologiczne

Jeżeli czujesz odpowiedzialność za środowisko naturalne, to korzystanie z czystej i odnawialnej energii jest tego najlepszym wyrazem. Należy pamiętać, że czarny dym nad elektrowniami węglowymi będzie unosił się tak długo, dopóki będą one potrzebne. Gdy jednak odpowiednio duża część gospodarstw domowych oraz firm przestawi się na fotowoltaikę – przestaną być potrzebne.

Prosta matematyczna zależność!

Kwestie praktyczne

Fotowoltaika do domu wprowadza NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNĄ. Jeżeli myślisz, że panele słoneczne są delikatne i podatne na uszkodzenia w wyniku działania czynników atmosferycznych, to takie myślenie jest błędne.

Gdyby tak było, to już dawno wszyscy producenci paneli ogłosiliby upadłość. Panele fotowoltaiczne są WYTRZYMAŁE. Bardzo dobrze znoszą nawet silne wiatry, co zostało wielokrotnie potwierdzone.

Wniosek? Wichura może uszkodzić linię przesyłową, ale Twoje panele fotowoltaiczne zapewnią Ci ciągłość zasilania.

Zaufaj doświadczeniu firmy ENWOLT
a wówczas montaż fotowoltaiki przebiegnie szybko i bez żadnych problemów!

^

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.

^
Uzyskasz bezpłatną konsultację techniczną: nasz specjalista sprawdzi usytuowanie dachu i jego powierzchnię. Dokona analizy zużycia energii w gospodarstwie domowym oraz szacunkowego zapotrzebowania w najbliższej przyszłości. Wykona obliczenia i przedstawi wstępny szkic projektu.
^
Na tej podstawie zostanie Ci przedstawiona szczegółowa, indywidualna oferta, ściśle dopasowana do Twoich oczekiwań, zawierającą wszelkie informacje dotyczące aspektów technicznych oraz finansowych.
^

Po akceptacji oferty otrzymasz przejrzystą i czytelną umowę, uwzględniającą wszelkie niezbędne szczegóły. Otrzymasz także dokładny projekt swojej instalacji oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

^

Z zadowoleniem będziesz obserwować, jak szybko i sprawnie przebiegają prace związane z produkcją, montażem i uruchomieniem kompletnej instalacji.

^

Ominą Cię także stresy związane z formalnościami dotyczącymi odbioru instalacji przez PGE i wymianą licznika – to także bierzemy na siebie!

ENWOLT
MONTAŻ
FOTOWOLTAIKI

fotowoltaika dla domu kompleksowo Kompleksowo

fotowoltaika dla domu szybko Szybko

fotowoltaika dla domu wygodnie  Wygodnie

W imieniu Klienta składamy wniosek o dofinansowanie z projektu MÓJ PRĄD.

fotowoltaika dla domu

Zamów BEZPŁATNY AUDYT
Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytania i doradzą przy wyborze najbardziej optymalnego i korzystnego rozwiązania.

3 + 4 =